Про компанію

ТЗОВ «ВІДЛУННЯ А»

Фірма “Відлуння А” є визнаним лідером на ринку оптового продажу гумотехнічних виробів в Україні.

Успішно працюючи в країні з 2007 р, компанія “Відлуння А” зарекомендувала себе як надійного та вигідного партнера, готового поставити гумові, ПВХ рукави та іншу промислову продукцію 100% високої якості – за конкурентною ціною і точно в строк.

Кваліфікація. Проактивність. Адекватні ціни.

Чому Вам вигідно купити гумові рукави напірні, ПВХ рукаві, клинові, приводні многоручейние і варіаторні паси, транспортерні стрічки, гумові техпластини, капралон або інші гумотехнічні вироби саме у нас?
По-перше – тому що ми не тримаємо нероб.
На нашій фірмі працюють виключно професіонали високого класу – готові проконсультувати Вас з усіх виникаючих питань. В результаті, купуючи гумові рукави, ПВХ чи іншу продукцію в компанії “Відлуння А”, Ви купуєте не просто якісний товар – Ви купуєте саме той продукт, який Вам ідеально підходить.
По-друге – тому що ми працюємо ініціативно.
Європейський менеджмент компанії, яку очолює директор Гинтарас Била, керується у своїй роботі принципом проактивности і максимальної корисності. Це означає, що наше завдання – не лише продати Вам товар. Наша мета – забезпечити комфортний сервіс, а також стати для Вас надійним партнером для довгострокового і по-справжньому взаємовигідного співробітництва.
І, нарешті, по-третє – тому що ми здатні запропонувати Вам кращі умови!
Прямі поставки продукції (гумові напірні, ПВХ рукави, клинові та ін. ремені) від наших партнерів зі Східної Європи дозволяють пропонувати Вам дійсно високоякісні полімерні вироби як в малих, так і у великих партіях – з гарантією їх довгострокової роботи, якнайшвидшої поставки і кращих на ринку цінових умов.

Практика – найкращий аргумент. Зв’яжіться з нами сьогодні – щоб обговорити можливі варіанти співпраці і Ваш прибуток завтра!

 

x